Moja oferta obejmuje obecnie takie kategorie fotografii jak:

• sesje ciążowe
• sesje noworodkowe / niemowlęce / dziecięce
• sesje rodzinne
• sesje narzeczeńskie
• sesje do portfolio dla modelek / modeli / wizażystów / fryzjerów / stylistów / projektantów
• sesje portretowe / sesje biznesowe

Wszystkie usługi dostępne są w dwóch pakietach:


Pakiet standardowy

zawiera 15 zdjęć na płycie CD/DVD


Pakiet rozszerzony

zawiera 20 zdjęć na płycie CD/DVD + 15 wydrukowanych fotografii z białymi ramkami w formacie 15cm x21cm w ozdobnym pudełku

Wszystko to zobaczycie w moim portfolio. Z każdym dniem otwieram kolejne drzwi, które mam przed sobą, aby odkrywać i zgłębiać nowe dziedziny w fotografii. Podejmę się zrealizowania praktycznie każdego wyzwania fotograficznego, dlatego pozostało mi zaprosić Państwa do skorzystania z mojej oferty.

Sesje noworodkowe / niemowlęce / dziecięce

Sesje noworodkowe najlepiej realizować w pierwszych tygodniach, kiedy nasze maleństwo dużo śpi i jest znacznie spokojniejsze. Wówczas uzyskamy niesamowite ujęcia, które staną się dla Was i Waszej pociechy niezwykłą pamiątką na lata. Do Państwa dyspozycji są kosze, tła fotograficzne, ubranka do sesji noworodkowych/ niemowlęcych/ dziecięcych oraz wiele innych przydatnych rekwizytów. Polecam szczególnie plenerowe sesje, oczywiście w zależności od pogody.

 

Sesje ciążowe

Oczekiwanie na Waszą pociechę to magiczne chwile. W ostatnich miesiącach przed przyjściem na świat Waszego maleństwa uwiecznijmy tą zmysłowość, więź pomiędzy rodzicami oraz piękno kobiecego ciała w stanie błogosławionym. Sesje ciążowe najlepiej wykonać od 7 miesiąca ciąży kiedy brzuszek jest już okazały. Sesje z brzuszkiem mogą odbywać się w domu, bądź też w plenerze. Do wykorzystania mamy mnóstwo różnych kolorowych rekwizytów. Zdjęcia z tej sesji będą dla Was i dla Waszych najbliższych doskonałą pamiątką oraz szczególną pamiątką dla Waszego maleństwa w każdym okresie jego dorastania.

 

Sesje portretowe /sesje biznesowe

Każdy z nas zapewne marzy o swoim portrecie. Jeśli nie –wspólnie pomyślmy o nim już teraz. Fotografia portretowa dla mnie to jeden z najciekawszych tematów fotograficznych i zawszę podchodzę do niego zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Sesje rodzinne / sesje narzeczeńskie

Posiadam ogromną szafę ubrań i przeróżnych rekwizytów do zdjęć w najróżniejszych klimatach oraz odzwierciedlających kolejne epoki, dzięki nim przeniosą się Państwo w lata najbliższe Waszemu sercu. Współpracuję również z wizażystami, fryzjerami, stylistami oraz projektantami co również możemy wykorzystać przy realizacji wspólnych zleceń.

 

Sesje do portfolio

dla modelek / modeli / wizażystów / fryzjerów / stylistów / projektantów… Posiadanie w profesjonalnego portfolio jest kluczem do zaistnienia w świecie mody. Dlatego zachęcam Was do stworzenia oraz rozbudowy Waszego portfolio właśnie u mnie. Efekty do zobaczenia w moim portfolio…